Asido Nedir?

Lezzetli bir yemeğin ardından ağzının tadını sade bir sodayla kaçırmak istemeyenlere; zengin tat seçeneği, 2 dakikada yangını kontrol altına alan gücüyle Asido!

Asido Nedir?

Mide asidinin yemek borusundan yukarıya çıkması, mide yanması olarak tanımlanır. Mide yanması, uzun sürdüğü durumlarda yaşam kalitesini düşüren önemli bir sorundur. Asido içeriğindeki kalsiyum karbonat ve magnezyum karbonat ile sindirim sisteminin normal fonksiyonuna yardımcı olan takviye edici bir gıdadır. Asido, Mint, Tropic, Frutti olarak 3 farklı tat seçeneği ile çiğnenebilir tablet formunda sunulmaktadır. Her bir kutuda 80 adet çiğnenebilir tablet form bulunmaktadır.

Asido GMP standartlarında üretilmektedir.

Ürün Kullanım Bilgileri

11 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından tercihen yemeklerden sonra günde 3 defa, 1 çiğneme tableti şeklinde tüketilmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük kullanım dozu aşılmamalıdır. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Takviye edici gıda olduğu için hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemine ek olarak, farklı bir hastalık durumunda reçeteli ilaç kullanılıyorsa, Asido kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

TAKİP ET!